Xiaomi Redmi Note 9S Ekran Değişimi **2020

450.00

Açıklama

Marka olarak oldukça fazla tercih edilen ve modelleri ile tercih edenlerine seçenekler sunmayı sürdüren markanın bazı durumlarda tamir ve değişim işlemlerini yaptırmanız da gerekebilir. Kullanımdan veya modelle alakalı olarak yaşayacağınız olasılıklar ekran değişimi başta olmak üzere teknik destek alınmasına neden olabilir. Dokunmatik ekranların kullanımlarındaki hassasiyetten dolayı zaman kaybetmeden onarım için başvurmak sorunun büyümesine engel olacaktır.

Kullanıcı için de kısa sürede çözüm sunulması rahatlık sağlar. Firmamız tarafından yapılan işlemlerin kısa sürede tamamlanmasına dikkat ediyor olmamızın nedeni de budur. Aynı zamanda yeterli ve donanımlı teknik personelle çalışıyoruz. Xiaomi Redmi Note 9s sahibi olanlar ekran değişimi başta olmak üzere diğer değişimlerde de destek alabilir.

Xiaomi Redmi Note 9S Ekran Değişimi Fiyatı

Marka: Xiaomi Redmi Note 9S
Yapılacak İşlem: Ekran Değişimi

İçeriğimiz Xiaomi Redmi Note 9s ekran değişimi hakkında tüm sorularınızı yanıtlar nitelikte. Merak ettiğiniz detayları öğrenebilirsiniz.

Ekranların kullanım ve teknik özelliklerine bağlı olarak değişim zamanları vardır. Bazen de gerekli olduğu zorunluluklar yaşanır. Ekran değişimi yaptırdığınızda garantili işlem almanızdan dolayı uzun süre boyunca aynı şikayeti yaşama ihtimaliniz ortadan kalkacaktır. Redmi Note 9s için de aynı durum geçerlidir. İl dışında olmanız da fark etmez. Firmamızın garantili hizmetinden yararlanmak adına kargo yapmanız yeterlidir. Teknik uzmanınız tarafından yapılan değişim sonrasında hemen kargo ile adresinize yollanır.

Detaylı fiyat bilgisi için https://teknikmi.com/iletisim/ bu adresden bize ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Redmi Note 9s Ekran Değişimi Fiyatı

Telefonunuzun ekran değişimi söz konusu olduğunda fiyat olarak firmamız ön plana çıkacaktır. Çünkü garantili ve uygun fiyatlı hizmet vermek işçilik ve kullanılan malzeme konusunda titizlikle çalışmak anlamına gelir. Değişimlerde orijinal malzeme kullanıyoruz. Teknik konularda yapılan tüm işlemler hakkında bilgi veriyoruz. Donanımı ve tecrübesi olan elemanlar ile çalışıyoruz. Değişim sorunsuz şekilde tamamlanıyor. Yapılan bir işlemle alakalı hata olması halinde iade yapılıyor. Bu şartlar altında ekran değişimi kargo da dahil olacak şekilde 400 TL’ye tamamlanıyor.

Xiaomi Redmi Note 9s Ekran Değişimi Süresi

İşlemlerinizin titizlikle yapılması ve tamamlanmasının ardından kargoya teslim ediyoruz. Kendiniz değişim için geldiğinizde teslimat süresi ortalama 1 saat kadar zaman alır. Kargo ile göndermeniz halinde ise 3 gün içerisinde süreç tamamlanır. Bu süreye tamir ve kargolama dahildir. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışmak diğerlerinden farklı olduğumuzu anlamanıza neden olacaktır.

Kargo İle Gönderimlerde Ödeme Nasıl Yapılıyor?

İletişime geçtikten ve konuyla alakalı bilgi aldıktan sonra telefonunuzun kargoya verilmesi için gereken adresi ulaştırıyoruz. Tamir işlemleri yapılıncaya kadar herhangi bir bedel alınmıyor. İşlem tamamlanınca ekibimiz aracılığı ile aynı adrese iletişime geçip teyit aldıktan sonra gönderim yapıyoruz. Kırılma tehlikesi olacağını belirterek ve özenle yerleştirerek adresinizi gönderiyoruz. Ücretlere kargo da dahil oluyor. Ödeme bu aşamada tamirden sonra ve kargodan önce alınıyor. İşlem tamamlanıncaya kadar bedel talep etmiyoruz.

Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Gerekmektedir?

Telefonunuzun ekranında bazı durumlar yaşanmaya başlandığında ekran değişim zamanının geldiğini anlamalı ve beklememelisiniz:

  • Ekran görüntüsünde dalgalanmalar olması,
  • Ekranda çatlama,
  • Ekranın kaza sonucunda kırılması,
  • Görüntünün gidip gelmeye başlaması,
  • Görüntünün ekranla uygun boyutta olmaması şeklinde sıralanabilir.

Bu durumlarda bekletmeden farklı sorunlarla karşılaşmamak adına garantili çözüm sunan firmamızla iletişimde olmalısınız. Alanında tecrübesi olan elemanlarımız sayesinde işlemleriniz yerine getirilir ve memnun kalacağınız şekilde süreç sorunsuz da tamamlanır.

Sıkça Sorulan Sorular

Xiaomi Redmi Note 9S ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Xiaomi Redmi Note 9S ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

XXiaomi Redmi Note 9S ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Xiaomi Redmi Note 9S ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Xiaomi Redmi Note 9S Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli xiaomi teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.