Xiaomi Telefonlarda Mi Cloud Hesabı Nasıl Kaldırılır?

Xiaomi tüm Mi hesaplarına 12GB cloud yedekleme alanı vermiştir.Bunu arttırmak için Paypal hesabınızın olması gerekir ki maalesef bunu şu anda Türkiye’den yapamazsınız.

Mi Cloud nedir? Nasıl Kullanılır?

Mi Cloud, Xiaomi firması tarafından sunulan bir bulut yedekleme hizmetidir.Aynı iPhone veya Google da olduğu gibi.

Mi Cloud kullanmak için bir Mi hesabınız olmalı ki bunu ücretsiz açabilirsiniz

Mi Cloud Şifresini Unuttunuz

 

Mi cloud şifresini unuttuysanız eğer mi account sayfasına girip üyelik açtığınız telefon numarası Mail veya kullanıcı adınız ile şifre sıfırlama işlemi yapabilirsiniz.

Mi account sayfası

https://account.xiaomi.com

Tüm Bilgilerinizi Unuttunuz veya Kayboldu

 

Eğer tüm bilgilerinizi unuttunuz ve cihazı kullanamıyorsunuz. Sonrasında yapılacak tek bir işlem kalıyor servisimize gelerek veya kargolama yaparak cihazınızdaki mi cloud hesaıbınızı tamamen kaldırmaktayız. Bundan sonraki işlemde yeni hesap açarak mi cloud hesabını aktif olarak kullanabiliyorsunuz. Yapılan işlem süresi yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir ve cihaz içinde ki bilgiler silinebilir. Mi cloud hesabınızın şifresini tamamen kaldırmak için bize ulaşabilirsiniz

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT:Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır Xiaomi hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:2 No:209, 34116 Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

1 Yorum

  • şemsi

    iyi günler fiat ne kadar

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir