/ Yazan:Xiaomi Teknik Servisi / Xiaomi Teknik Servisi / / 0 Yorum

Xiaomi Uzman Telefon Tamiri

Xiaomi cep telefonu modelleri, batarya, ön cam, kasa, ekran, mikrofon, şarj ve soket değişimler için teknikerlerle birlikte çalışılarak Xiaomi uzman telefon tamiri; teknikmi.com hizmetiyle, garantili bir süreç izlenerek verilmektedir. Cihazın orijinal parçalarıyla, kusursuz bir tamir işlemi yapılarak, akıllı telefonların dokunmatik sistem ve Android sistemlerine göre onarım yapılır.

Xiaomi Garantili Onarım 

Ücretsiz arıza tespit işlemi yapılarak, tecrübeli teknikerlerle birlikte cihazın bütün onarım süreci garanti kapsamında yapılmaktadır. Cep telefonlarında yaşanan sorunlar, genellikle ön cam kırılması, kamera çatlakları, ekran değişimi ve batarya ömrüyle ilgilidir. Bu süreçte, Xiaomi uzman telefon tamiri; teknikmi.com adresi üzerinden aynı gün tamir hizmeti verilerek, telefonunuzun kusursuz bir hizmetle adresinize teslim edilmesi sağlanır.

 • Xiaomi ekran değişimi hizmeti orijinal parça kullanımıyla yapılmaktadır.
 • Garantili arka, ön kamera değişimi, ekran değişimi, şarj soketi değişimi ve hoparlör değişimi hizmetleri verilerek kasar değişimi ile cep telefonunun yenilenmesi sağlanır.
 • Tüm Türkiye’ye kargo hizmeti verilerek, kolay ödeme yöntemleriyle garantili arıza tamiri ve yedek parça değişimi yapılır.

Tüm Türkiye’ye Hizmet İmkanı  

Tecrübeli ekip, koruma ve ambalajlama ekipmanları, orijinal yedek parça kullanımı ve garantili değişim süreciyle aynı gün teslimat garantisi verilmektedir. Xiaomi uzman telefon tamiri; teknikmi.com hizmet kapsamında, Türkiye’nin her yerinde ücretsiz kargo hizmetiyle cep telefonu modelinin zarar görmeden tamir ve onarım işlemi yapılır.

Xiaomi cam kırılması, ekran değişimi, batarya değişimi ve kasa değişimi işlemleri orijinal parçalarla yapılırken, tecrübeli ekip arkadaşlarımızla birlikte hızlı onarım imkanı verilmektedir. Xiaomi cep telefonu modellerinde bütün seçeneklere yer verilirken, bir numaralı hizmet anlayışıyla telefonun eski performansına dönmesi sağlanmaktadır. Uzman teknisyenlerle bütün Türkiye’ye aynı gün hizmet vererek, onarım ve teslimatta sorumluluk sahibi olacaktır.

Xiaomi Modellerinde Ekran Değişimi  

Teknikmi.com adresi üzerinden whatsapp destek hattından yararlanarak ve müşteri hizmetleriyle direkt olarak iletişim kurarak, Xiaomi marka cep telefonlarının bütün modelleriyle ilgili işlem yaptırabilirsiniz. Kargo gönderimi, takip süreci ve cihazın korunması % 100 orijinal parça değişimiyle birlikte hassasiyet gösterilerek yapılacaktır.

Xiaomi ekran değişimi nasıl yapılır; Ekran değişimi için uzman teknikerlerle birlikte çalışılarak, cihazın ön cam ve ekran kırılmalarında oluşturduğu iç arızalara bakılmaktadır. Cihazların kırılma ve parçalanma durumlarında küçük parçalar iç aksanlarda temassızlık oluşturabilmektedir. Cihazın arıza tespiti yapıldıktan sonra % 100 orijinal ekran değişimi 60 dakika sürecek, cihazın elinize ulaşması aynı gün içerisinde gönderim yapılarak kargo firmasının sorumluluğunda olacaktır.

Xiaomi Uzman Batarya Değişimi  

Batarya ömrünün bitmesi ya da cihazın suyla temas etmesi sonucu bataryanın zarar görmesi, ekran kırılmalarında iç arızlarla batarya voltaj değerinin değişmesi durumlarında orijinal batarya değişimi yapılmaktadır. Xiaomi uzman telefon tamiri hizmet kapsamında garantili batarya değişimi yapılarak, bataryanın 30 dakika ile değiştirilerek aynı gün içerisinde cihazın kargoya verilmesi sağlanmaktadır. Bataryadaki problemlerin kaynaklarının analiz edilmesi, bataryanın aksaklıkları çözülerek uzman teknikerler tarafından kısa zamanda çözülecektir. Profesyonel hizmet kapsamında, disiplinli bir çalışma yerine getirerek, teknik problemlerin çözülmesi ve cihazın orijinal batarya değişimi gerçekleştirilir.

Xiaomi % 100 Orijinal Parça Değişimi  

% 100 orijinal parça değişimi, cihazın ömrünü uzatacak, tamir ve onarım sürecinin tekrarlanmamasını sağlayacaktır. Xiaomi uzman telefon tamiri hizmeti, cihazın performansının eski formuna dönmesi ve cihazın tekrar arızalanmasının engellenmesi için orijinal parça kullanımına önem vermektedir. Belge ve parça numarasıyla hizmet verilerek, müşterilerin güvenle hizmet alabilecekleri bir alan oluşturulmuştur. Garantili hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti ve hizmet kapsamında fiyatların da orijinal parça teminiyle birlikte değişim göstermesi mümkündür.

 • Xiaomi Orijinal ekran
 • Xiaomi batarya
 • Xiaomi kamera
 • Xiaomi kasa
 • Xiaomi soket
 • Xiaomi titreşim motoru
 • Xiaomi Aç kapat düğmesi
 • Xiaomi Anakart soketi

Xiaomi teknikmi.com Profesyonel Hizmet  

Xiaomi uzman telefon tamiri için teknikmi.com adresi, bütün Türkiye’ye hizmet vererek, cihazın iç fonksiyonlarının eski performansına dönmesi, kasa ve ekran değişimiyle görünüşünün de yenilenmesini sağlayacaktır. Profesyonel hizmet ve uzmanlıkla, teknik alanda % 100 orijinal parça kullanımıyla cihazınızın uzun süre kullanımı için hizmet vermektedir.

Whatsapp destek hattı; 0534 392 72 86 / 0543 787 74 36

E-posta; destek@teknikmi.com

Adresleri üzerinden ulaşarak, kısa zamanda hizmet alabilirsiniz.  Hemen iletişim kurarak, Türkiye’nin dört bir yanından hizmet alın.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir